Ar verta investuoti į paskolas?

Jeigu norime gyventi puikiai ir finansiškai stabiliai ne tik šiandien, bet ir ateityje, turime taupyti. Kuo anksčiau pradėsime tą daryti, tuo geriau mums seksis ir gausime geresnį rezultatą. Visgi, vien tik atsidėti pinigus ir juos kaupti dažniausiai nepakanka – juk dėl infliacijos santaupų vertė kasmet krenta. Taigi, protingiausia yra „įdarbinti“ savo pinigus ir juos investuoti, kad galėtume uždirbti iš dividendų arba palūkanų.

Investavimas pradedantiesiems gali skambėti labai sudėtingai ir rizikingai. Tiesa – nieko neišmanant galima lengvai prarasti visus savo pinigus. Tačiau, galite investuoti į paskolas bei indėlius. Terminuotuosius indėlius dažniausiai renkasi žmonės, kurie nemėgsta aukštos rizikos, nes tai vienas saugiausių pasirinkimų. Nors gaunamos palūkanos dažniausiai nėra labai didelės, visgi jos padeda šiek tiek padidinti savo šiandien turimą kapitalą. Renkantis terminuotąjį indėlį, tereikia kreiptis į kredito uniją ir investuoti tokią pinigų sumą, kurios jums tikrai neprireiks artimiausius pora metų. Kuo ilgesnį laiką turėsite indėlį, tuo didesnę sumą užsidirbsite.

Jeigu jums itin sunku taupyti ir investuoti, puikus sprendimas gali būti susigalvoti tikslą. Dažnas svajoja apie naują automobilį, kelionę po pasaulį ar naują būstą, o to pasiekti galima tiesiog pradėjus investuoti. Svarbiausia nedelsti ir kuo anksčiau imtis veiksmų, kad negaištumėte brangaus laiko. Jeigu jums indėliai atrodo rizikingai, geriausia būtų pasikalbėti su konsultantu, kuris pasidės įsivertinti rizikos toleranciją ir galės pasiūlyti tinkamiausius sprendimus. Daugiau informacijos apie Vilniaus kredito unijos indelius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *